Pubg Mobil Hile Süreleri

Pubg Mobil Hile Süreleri

Pubg Mobil’de hile her seferinde oyuncu sayısını artıran bir savaş oyunu olduğu için en çok aranan konuların başında geliyor. PUBG Mobile almak için hile arayan bazı oyuncular sadece Türkiye’de değil tüm dünyada merak uyandırıyor. Günlük en az 90 milyon kullanıcısıyla PUBG Mobile, gençler ve çocuklar arasında popüler. PUBG oyununda oyuncular belirli bir alana atılıyor ve eşyalarını toplamaları isteniyor. Bu süre zarfında birbirlerini öldürürler ve son oyuncu kalana kadar süreç devam eder.

PUBG oynarken komut dosyalarını uygulayarak kendinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. PUBG Mobile hileleri ile arkadaki duvarları görerek önünüzdeki düşmanlara kolaylıkla daha fazla hasar verebilir, diğer oyunculara kolayca vurabilir ve tetiği hızlıca çekebilirsiniz. Bunun için önce hile kodlarını indirmeniz gerekecektir. Hile yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri, hile yaptığınızı fark ettiğiniz anda PUBG oyununun sizi tekmelemesidir.

Pubg Mobile Uc Hile 2022 Nedir?

Ücretsiz pubg mobile uc ile oyunda birden fazla UC sahibi olabilirsiniz. UC, pubg mobile severlerin bildiği gibi, kıyafetler, deriler, deriler, silahlar vb. oyundaki herkesin sahip olmadığı.

Ücretsiz kargo gibi değerli envantere sahip olmanızı sağlar. Pubg mobile uc hilesi 2022 ile bu ücretli uc varlığını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Hile yapmanın bazı tehlikeleri vardır. PUBG uygulaması zaman zaman yayınlanan yeni güncellemeler sayesinde hile yapanları kolayca tespit ediyor ve onları süresiz olarak sunucudan kaldırıyor. Wallhacks kodunu kullanarak duvarların arkasındaki düşmanları, silahları ve ekipmanları rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca uzun süre hayatta kalarak puanınızı artırabilirsiniz.

Aimbot ile otomatik hedefleme yapabilirsiniz. Düşmanlarınızı tek tıkla öldürebilirsiniz. Nişan al ve vur kodu denen bu hile ile duvardan ateş etmeye çalışmadan her zaman bir oyuncuya vurmaya çalışmayın. PUBG oyununuzu hızlandırmak için hileler var. Bunun için PUBG koduna eriştikten sonra giden paket ön ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Teknoloji

Arkadaşlık Sitesi

Read this awesome post

Read More
Teknoloji

Dedektör

Read this awesome post

Read More