Lamine Cam Kalınlıkları

Lamine cam, kalınlıkla öne çıkan bir cam türüdür. Kalınlığı nedeniyle hem güvenlik hem de gürültü önleme amaçları için kullanılmaktadır. Birçok lamine cam seçeneği mevcuttur ve her biri farklı işlevler için uygundur. Bu sebeple, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun kalınlık seçimi yapmak önemlidir. Lamine camlar genellikle 3, 5 ve 9 milimetre arasındaki kalınlıklarda temin edilebilmektedir.

3 milimetrelik lamine camlar, daha az gürültü istenen bölgelerde kullanılan orta kalınlık ile koruma sağlamak için kullanılmaktadır. Özellikle alüminyum tesisat veya diğer ince malzemelerden yapılmış oluklara uygun olan bu kalınlık tamamen saydamdır.

5 milimetrelik lamine camlar, ses denetimi işlevi gerçekleştirmek için en çok tercih edilen kalınlıktadır. Genellikle, gürültü geçişini önlemek ya da müzik veya eğitim alanlarında ses izolasyonuna yönelik olarak kullanmak için tasarlanmaktadır. Aynı zamanda güvenliği sağlamak için de kullanabileceğiniz bu tip lamine camlar tamamen saydamdır.

9 milimetrelik lamine camsa, tehlikeli durumlarda maksimum koruma sağlamak amacıyla tasarlanmaktadır. Genellikle havaalanları ve benzeri uçağa ait alanlar, endüstriyel tesisler gibi tehlikeli laboratuarlar veya benzeri alanlarda kullanmak üzere tasarlanmaktadır.Bu kalınlarda lamine camlar tamamen saydam olmasa da yarattığı görsel engel etkisiyle diğerlerinden farklıdır.

Lamine camlar hem teknolojiye bağlı gelişmeler ile hem de uygulanan spesifik maddeler ile dayanmazlama özelliği sunmaktadır. Sonuç olarak her yerde rahatlarca kullanabilen adjusteble kaliteye sahip bir cama sahip olman hatta camlama sistemi tasarlamada büyük rol oynamaktadir. Yeterince gürültü emisyonu had safhaya varmadan üst düzeyde koruma paraniz varsa en uygun tercihiniz 9 mm lamine cam olmalidir.
İş ortakları

Bir yanıt yazın

Genel Kültür

rüyada alev görmek

Read this awesome post

Read More
Genel Kültür

Falda 55 Rakamı Görmek

Read this awesome post

Read More
Genel Kültür

Mevlütlerde Ne Hediye Verilir

Read this awesome post

Read More