Artılarıyla Eksileriyle Yeni Yıldızlar

Artılarıyla Eksileriyle Yeni Yıldızlar

Türkiye Süper Ligi ağustos ayında başladı, ancak transfer penceresi geçen hafta sona erdi. Bazı takımlar özellikle transfer döneminin son günlerini bekliyor. Tek tek imzalar atıldı. Spor otoritelerine yeni transferlerin artılarını eksilerini ve lige neler katacaklarını sorduk.

Transfer dönemi 8 Eylül’de sona erdi. Her takım eksikliklerini gidermek için her türlü çabayı gösterdi ve Süperlig Süper Ligi yıldızlarla doluydu. Paris Saint-Germain’den Mauro Icardi, Manchester United’dan Juan Mata ve Napoli’den Dries Mertens Galatasaray’da forma giyecek. Beşiktaş, Wout Weghorst’a Dele Alli ve Nathan Redmond’u ekledi. Fenerbahçe, Joopedro ve Joshua King için umutlu. Eski Trabzonspor yıldızı Yusuf Yazıcı geri dönüyor ve Valencia’dan Maxi Gomez hücum hattını güçlendiriyor. Deneme bonusu

Mauro Icardi (GS): Hızlı, zeki ve güçlü bir forvet. Zor koşullarda geri dönüş yapamadı ve kariyeri boyunca geniş çapta eleştirildi.

Juan Mata (GS): Oyun hakkında iyi bir vizyonu var. Hücum seçeneklerini ve önemli pasları seçme konusunda gerçek bir uzman. Savunma tarafında hücum becerilerinin geliştiğini söylemek zor.

Dries Mertens (GS): Sonsuz enerji, top sürme ve anahtar paslar atıyor.

En tanınabilir özellik gol atması olarak biliniyor. Golleri ve asist katkıları üst düzeyde. Yüksek saldırı gücü var ancak o da savunmadan yoksun düzeyde bulunuyor.

Dele Alli (BJK): Atletizm onun en büyük silahlarından biridir. Onu Tottenham’da bu kadar parlak yapan şey hızı, oyun vizyonu ve üçüncü alandaki etkinliğiyle ön plana çıkıyor.

Bir yanıt yazın

Spor

Teniste Raket Ve Ayakkabı Seçmek

Read this awesome post

Read More